WE OFFER CAREERS IN SALES AND MARKETING

IGI Family Window Takaful - A packages group of company Lahore Pakistan Takaful is the largest Private Sector Company in Pakistan Providing Services throughout the Country. In order to Meet Its Rapidly Expanding Business Volumes, the company is Planning to Strengthen its Sales team.

We Offer

  • Competitive Salary Packages for both Positions
  • Incentives & commissions
  • Life & Health insurance
  • Training, Yearly two international Conventions & seminars
  • Candidates should at least intermediate
  • Fresh or one year Sales experience, preferably in insurance/Financial services
  • Ability to meet challenges of a target driven job
  • Self-Motivated and energetic personality

We are an equal opportunity employer where both females and males are encouraged to apply.

نوکری کی تفصیلات

کل عہدے:
10 آسامیاں
نوکری کی شفٹ:
پہلا پہر
نوکری کی قسم:
نوکری کا مقام:
جنس:
کوئی ترجیح نہیں
کم از کم تعلیم:
انٹرمیڈیٹ / اے لیول
ڈگری کا عنوان:
Sales and Marketing
کیریئر کی سطح:
نوآموز
کم از کم تجربہ:
غیر تجربہ کار (Having Experience of insurance industry and Marketing is preferred)
اس سے پہلے درخواست دیجیۓ:
مارچ ۰۱, ۲۰۲۱
تاریخِ اِشاعت:
جنوری ۲۸, ۲۰۲۱

IGI Family Window Takaful

انشورنس / تکافل · 1-10 ملازمین - لاہور

آپ کو کس حوالے سے برتری حاصل ہے؟

اپنے بارے میں ہماری پیشہ ورانہ رائے اور تقابلی جائزہ حاصل کیجیۓ
اپنی سی وی کو موءثر بنانے کیلئے ہماری ماہرانہ مشاورتی ٹیم سے رابطہ کریں
روزی پریمیئم کو آزمائیں

ملتی جلتی نوکریاں

Assistant Manager Finance

Multi Services & Company, حیدرآباد, پاکستان
اپریل ۰۱, ۲۰۲۴ شائع ہوئی

Accountant / Tax Executive

Pakistan Cargo Services (Pvt) Ltd, سیالکوٹ, پاکستان
اپریل ۲٦, ۲۰۲۴ شائع ہوئی

Director Human Resource

4 Sight Finance Services PVT LTD, اسلام آباد, پاکستان
اپریل ۱۷, ۲۰۲۴ شائع ہوئی

Admin / Finance Coordinator

AASS - Advocacy Awareness & Sustainable Services, اسلام آباد, پاکستان
اپریل ۲۵, ۲۰۲۴ شائع ہوئی
I found a job on Rozee!